Μετά από μερικούς μήνες απουσίας από την νυχτερινή ζωή της Αθήνας, ο Γιάννης Πλούταρχος επιστρέφει. Για την φετινή Άνοιξη θα εμφανιστεί στο Anodos Live stage στην Πειραιώς.
![](https://i0.wp.com/greeknights.net/wp-content/uploads/2024/02/0812d3d6-c199-4679-9050-2571f35ca67d.jpg?resize=618%2C297&ssl=1)
Η ανακοίνωση των επερχόμενων εμφανίσεών του στο Anodos Live Stage προκαλεί ενθουσιασμό και αναμένεται να αφήσει εποχή. Σύντομα θα ανακοινωθεί τόσο η ημερομηνία όσο και το ποιοι θα είναι οι καλλιτέχνες που θα ολοκληρώνουν το σχήμα, δίνοντας μια ξεχωριστή νότα στο πρόγραμμα.
Μέσα στο Μάρτιο 2024 αναμένεται να γίνει η πρεμιέρα του Γιάννη Πλούταρχου και το μόνο βέβαιο είναι ότι θα είναι από τα πρωταγωνιστικά σχήματα της νυχτερινής Αθήνας για το υπόλοιπο του χειμώνα . Μια μουσική συνύπαρξη που αναμφίβολα θα ξεχωρίσει και θα αγαπηθεί από το αθηναϊκό κοινό.
Σύντομα θα ανακοινωθούν περισσότερες πληροφορίες.