Η Klavdia, η ταλαντούχα ερμηνεύτρια με τη σαγηνευτική φωνή που έχει καταφέρει να ξεχωρίσει, παρουσιάζει και με εικόνα το νέο της single, «Βασανίζομαι», που κυκλοφορεί από την Panik Records και την Arcade Music.
![](https://i0.wp.com/greeknights.net/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-3-1.jpg?resize=618%2C618&ssl=1)
Το «Βασανίζομαι», που κυκλοφορεί μετά το πλατινένιο σε πωλήσεις «Χαράματα», έρχεται στις οθόνες μας μέσα από ένα δυναμικό και με φουτουριστικό «άρωμα» music video. Τη σκηνοθεσία έκανε ο Danny Ntarlas.
Το μοντέρνο τραγούδι, που έγραψαν οι Arcade, θα περιλαμβάνεται στο πρώτο EP που ετοιμάζει η Klavdia και θα έχει ως τίτλο το όνομά της.
Παράλληλα, αυτή την περίοδο, η Klavdia, που έχει «μαγέψει» και με τα live acts της σε μουσικά events, όπως τα Μad VMA, το Madwalk, το Panik Concert και η μεγάλη καλοκαιρινή περιοδεία του Κωνσταντίνου Αργυρού «Elpida Tour by Coca-Cola», συνεχίζει τις επιτυχημένες εμφανίσεις της δίπλα στην Δέσποινα Βανδή και τον Γιώργο Σαμπάνη, στον «Βοτανικό».
Δείτε το video: